WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,79 zł z VAT 3,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP.
Złącza żeńskie 8p8c

Produkty Pokrewne/Powiązane

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, STP

6,15 zł z VAT 5,00 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 6, 2x RJ-45, STP

6,86 zł z VAT 5,58 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 6, 2x RJ-45, UTP

4,48 zł z VAT 3,64 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

63,68 zł z VAT 51,77 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/300/600 (4 otwory)

42,00 zł z VAT 34,15 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

7,79 zł z VAT 6,33 zł netto

szt

Wzmacniacz antenowy dopuszkowy LNA-177 30dB ekranowany

29,95 zł z VAT 24,35 zł netto

szt

TP-Link TL-SG105

TP-Link TL-SG105

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti Surge Protection Connector (UISP-Connector-SHD)

NOWOŚĆ

Ubiquiti Surge Protection Connector (UISP-Connector-SHD)

Ubiquiti Surge Protection Connector, oryginalny wtyk ekranowany STK kat.5e RJ45 ochrony przeciwprzepięciowej, do kabli UISP Ethernet (UISP Cable Pro i UISP Cable Carrier) produkcji Ubiquiti. Opakowanie 100 szt.

Producent: Ubiquiti

101,06 zł z VAT 82,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator