WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,72 zł z VAT 5,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

26,27 zł z VAT 21,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

14,76 zł z VAT 22,23 zł 12,00 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

22,23 zł z VAT 18,07 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

101,09 zł z VAT 82,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

6,95 zł z VAT 5,65 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

52,94 zł z VAT 43,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator