WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

Producent: Opto

49,75 zł z VAT 40,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw 12 pigtaili (box), włókna jednomodowe, standard ITU-T G.657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczny 1 kompletu - 12 szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

27,49 zł z VAT 22,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,95 zł z VAT 14,59 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

160,00 zł z VAT 130,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,39 zł z VAT 3,57 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator