WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, szara

Producent: StalFlex

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Półka pasująca do szaf 19" o głębokości powyżej 440mm. Stanowi podstawę do instalacji urządzeń elektronicznych w szafach teleinformatycznych o standardzie 19”. Wykonana z blachy stalowej 1mm malowane lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze jasny popiel (RAL 7035) lub lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze czarnym (RAL 9004). 
Wyposażona jest w uchwyty umożliwiające zainstalowanie jej w szafie o standardzie 19”. Dno perforowane w celu zapewnienia odprowadzania ciepła, od spodu, z urządzeń ułożonych na półkach. 
Nośność półki 18kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia na całej powierzchni.

Przeznaczenie
szafy 19"
Wysokość
1U
Głębokość
270 mm
Nośność
do 18kg
Kolor
RAL 7035 (szary)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "7"

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,02 zł z VAT 0,83 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m

4,77 zł z VAT 3,88 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P3012 (12/24)

8,67 zł z VAT 7,05 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Półka do szafy 19", z otworami, 400 mm, 1U

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Półka do szafy 19", bez otworów, 150 mm, 1U

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator