WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, czarna

Producent: StalFlex

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Półka pasująca do szaf 19" o głębokości powyżej 440mm. Stanowi podstawę do instalacji urządzeń elektronicznych w szafach teleinformatycznych o standardzie 19”. Wykonana z blachy stalowej 1mm malowane lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze jasny popiel (RAL 7035) lub lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze czarnym (RAL 9004). 
Wyposażona jest w uchwyty umożliwiające zainstalowanie jej w szafie o standardzie 19”. Dno perforowane w celu zapewnienia odprowadzania ciepła, od spodu, z urządzeń ułożonych na półkach. 
Nośność półki 18kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia na całej powierzchni.

Przeznaczenie
szafy 19"
Wysokość
1U
Głębokość
270 mm
Nośność
do 18kg
Kolor
RAL 9004 (czarny)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti ToughCable Connector - oryginalny Wtyk RJ45 do kabli Ethernet, produkcji Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

3,01 zł z VAT 2,45 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

79,72 zł z VAT 64,81 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi metalowe, czarna

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi metalowe, czarna

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x450 mm, drzwi metalowe

Producent: StalFlex

258,30 zł z VAT 210,00 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

9,41 zł z VAT 7,65 zł netto

szt

Tenda Nova MW12 System Mesh, 3-pack

Tenda Nova MW12 System Mesh, 3-pack

Trzypasmowy. domowy system Mesh WiFi AC2100 złożony z 3x Mesh12

Producent: Tenda

934,80 zł z VAT 760,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Półka do szafy 19", wysuwana, 600mm

125,50 zł z VAT 102,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator