WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m

Producent: Opto

37,36 zł z VAT 30,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Splitter światłowodowy PLC 1:16 bez złącz 900um o długości 1,5m

Splitter służy do podziału mocy optycznej przesyłanej w torze optycznym. Technologia planarna różni się od FBT tym, iż pozwala na wykonanie splittera o podziale sygnału aż do 128, gwarantując przy tym małe wymiary samego produktu i bardzo wysoką stabilność pracy w pełnym zakresie pasma od 1260-1620nm.

Splitter optyczny został wyposażony w obudowę typu steel box. Średnica zewnętrzna przewodu wynosi 0,9 mm, a jego długość 1,5 m. Zastosowane zostało włókno singlemode G.657.A1. Splitter jest podstawowym elementem sieci PON, potrzebnym każdemu operatorowi. Splitter PLC nie posiada złącz.
 
Zastosowanie:
  • Sieci FTTx
  • Sieci PON
  • Sieci LAN, MAN, WAN,
  • Sieci kablowe CATV
  • Testowanie urządzeń w technologiach PON
Najważniejsze echy:
  • Wysoka jakość wykonania
  • Niska tłumienność
  • Stabilność temperaturowa
  • Równomierność podziału i powtarzalność parametrów
Rodzaj złączy
Brak
Długość
1,5 m
Liczba końcówek splittera
1x16
Standard włókna
G.657.A1
Średnica kabla
0,9 mm
Technologia splittera
PLC
Typ obudowy splittera
Tuba stalowa
Długość fali
1260-1620 nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 450Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

89,30 zł z VAT 72,60 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

127,92 zł z VAT 104,00 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

103,11 zł z VAT 83,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

248,00 zł z VAT 201,63 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 bez złącz 250um, 1,5m

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator