WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0104G, 1 wejście, 4 wyjścia

35,55 zł z VAT 28,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa naścienna FDB-0104G wyposażona jest w jedno zabezpieczone gumowym dławikiem wejście na kabel magistralny i cztery otwory wyjściowe. Wejścia są zabezpieczone silikonowymi zatyczkami, przez które można przeprowadzić kable. 

Mufa posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także splitter PLC. W zależności od przyjętego sposobu budowy sieci, jest miejsce by kable ze splittera zakończyć adapterami, które montuje się na wystającej ramce. Natomiast jeśli ktoś preferuje spawanie kabli klienckich bezpośrednio do zakończeń splittera to ramkę tę można zdemontować.

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na ścianie. Jest szczelna, dlatego może być używana na zewnątrz budynków. W zestawie znajdują się kołki do montażu na ścianie, (nie ma uchwytów do instalacji na słupie).

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 39 × 142 × 210 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

114,39 zł z VAT 93,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5112 (12/24)

10,04 zł z VAT 8,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-A2 (96J 8x024)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-A2 (96J 8x024)

Tracom FOSC-A2 jest mufą przelotową/poziomą (horyzontalną) wyposażoną w 6 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

271,30 zł z VAT 220,57 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator