WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Izopropanol Cleanser IPA 100 ml. Preparat do czyszczenia optyki mechaniki precyzyjnej i sprzętu elektronicznego np. układów scalonych.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Izopropanol Cleanser IPA 1l

43,91 zł z VAT 35,70 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Ubiquiti Rocket M5

Ubiquiti Rocket M5

Stacja bazowa 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

348,48 zł z VAT 283,32 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

262,70 zł z VAT 213,58 zł netto

szt

Zasilacz PoE 48V 0.5A (ESD)

Zasilacz PoE 48V 0.5A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

33,54 zł z VAT 27,27 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,09 zł z VAT 17,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 9mm, 100m, żółty

669,12 zł z VAT 544,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator