WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail MMCX - RP-SMA/ż (15 cm)

Producent: brak danych

16,97 zł z VAT 13,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami RP-SMA/ż - MMCX.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

szt

Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (10 cm)

13,32 zł z VAT 10,83 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,53 zł z VAT 18,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml (Spray)

Izopropanol Cleanser IPA 100ml (Spray)

Izopropanol Cleanser IPA 100 ml w sprayu.

10,69 zł z VAT 8,69 zł netto

szt

Logitech klawiatura K120 usb - czarna

49,19 zł z VAT 39,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail RP-SMA/m - SMA/m kątowy (20 cm)

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail U.FL - N/m (30 cm)

18,66 zł z VAT 15,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator