WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

7,75 zł z VAT 6,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 4 włókna SM 9/125. Szpula 500m.

Producent: Solarix

830,25 zł z VAT 675,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM3, 2m

6,81 zł z VAT 5,54 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,93 zł z VAT 4,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator