WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,53 zł z VAT 5,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P4012 (12)

8,55 zł z VAT 6,95 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

504,98 zł z VAT 410,55 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

23,91 zł z VAT 19,44 zł netto

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

244,84 zł z VAT 199,06 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 472,20 zł z VAT 1 196,91 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,30 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

4,45 zł z VAT 3,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator