WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

518,25 zł z VAT 421,34 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 460,53 zł z VAT 1 187,42 zł netto

szt

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 4 włókna SM 9/125. Szpula 500m.

Producent: Solarix

639,60 zł z VAT 520,00 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

138,15 zł z VAT 112,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,32 zł z VAT 9,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator