WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,34 zł z VAT 19,79 zł netto

szt

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 4 włókna SM 9/125. Szpula 500m.

Producent: Solarix

639,60 zł z VAT 520,00 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

138,15 zł z VAT 112,32 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

W komplecie zasilacz DEMO 5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB

Producent: MikroTik

246,79 zł z VAT 200,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0,5m

22,35 zł z VAT 18,17 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator