WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, MM OM3, 2m

Producent: Opto

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,92 zł z VAT 3,19 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM3, 2m

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator