WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

49,57 zł z VAT 40,30 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,76 zł z VAT 4,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator