WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

Producent: ZTE

77,54 zł z VAT 63,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

F601 to terminal kliencki dedykowany dla sieci GPON. Zapewnia wydajne połącznie z internetem oraz usługę szybkiego streamingu video w jakości HD. Urządzenie ma małe gabaryty i jest energooszczędne. Dedykowane jest dla operatorów sieci FTTx.

F601 posiada 1 port LAN 1GB oraz port GPON SC/UPC.

W komplecie znajduje się podstawka do montażu w pionie, zasilacz DC oraz patchcord UTP.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 3A

51,46 zł z VAT 41,84 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

89,03 zł z VAT 72,38 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

340,71 zł z VAT 277,00 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

Producent: brak danych

57,81 zł z VAT 47,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE) Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

16 322,59 zł z VAT 13 270,40 zł netto

szt

Huawei ONU HG8240 (GPON) 4x FE 1x SC/PC 2x POTS

159,90 zł z VAT 130,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator