WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

Producent: ZTE

111,88 zł z VAT 90,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

F601 to terminal kliencki dedykowany dla sieci GPON. Zapewnia wydajne połącznie z internetem oraz usługę szybkiego streamingu video w jakości HD. Urządzenie ma małe gabaryty i jest energooszczędne. Dedykowane jest dla operatorów sieci FTTx.

F601 posiada 1 port LAN 1GB oraz port GPON SC/UPC.

W komplecie znajduje się podstawka do montażu w pionie, zasilacz DC oraz patchcord UTP.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

TP-Link Archer C20

TP-Link Archer C20

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC750 w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 2m (zielony)

Patchcord STP kat.6 2m (zielony)

Patchcord ekranowany

5,81 zł z VAT 4,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

103,49 zł z VAT 84,14 zł netto

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator