WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

Producent: ZTE

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

F601 to terminal kliencki dedykowany dla sieci GPON. Zapewnia wydajne połącznie z internetem oraz usługę szybkiego streamingu video w jakości HD. Urządzenie ma małe gabaryty i jest energooszczędne. Dedykowane jest dla operatorów sieci FTTx.

F601 posiada 1 port LAN 1GB oraz port GPON SC/UPC.

W komplecie znajduje się podstawka do montażu w pionie, zasilacz DC oraz patchcord UTP.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

TP-Link Archer C20

TP-Link Archer C20

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC750 w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,32 zł z VAT 9,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mercusys MW305R

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

104,86 zł z VAT 85,25 zł netto

szt

Huawei ONU HG8240 (GPON) 4x FE 1x SC/PC 2x POTS

205,41 zł z VAT 167,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator