WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

Producent: ZTE

112,18 zł z VAT 91,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

F601 to terminal kliencki dedykowany dla sieci GPON. Zapewnia wydajne połącznie z internetem oraz usługę szybkiego streamingu video w jakości HD. Urządzenie ma małe gabaryty i jest energooszczędne. Dedykowane jest dla operatorów sieci FTTx.

F601 posiada 1 port LAN 1GB oraz port GPON SC/UPC.

W komplecie znajduje się podstawka do montażu w pionie, zasilacz DC oraz patchcord UTP.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków. Czarna powłoka z PCV zabezpiecza kabel przed wpływem czynników zewnętrznych.

Producent: Seven

355,47 zł z VAT 289,00 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

169,67 zł z VAT 137,94 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

176,21 zł z VAT 143,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link Deco M4, 2-pack

NOWOŚĆ!

TP-Link Deco M4, 2-pack

Domowy system Wi-Fi Mesh AC1200.
Zestaw zawiera 2 urządzenia

Producent: TP-Link

451,00 zł z VAT 366,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

185,32 zł z VAT 150,67 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator