WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

10,14 zł z VAT 8,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

7,43 zł z VAT 6,04 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

Najniższa cena z 30 dni: 76,26 zł

43,05 zł z VAT 76,26 zł 35,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

78,60 zł z VAT 63,90 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

83,31 zł z VAT 67,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 1m

258,30 zł z VAT 210,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator