WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

9,10 zł z VAT 7,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Kabel wykorzystywany przy budowie struktur sieciowych do montażu na zewnątrz budynków.

Producent: Seven

386,22 zł z VAT 314,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

36,44 zł z VAT 29,63 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,21 zł z VAT 9,93 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

9,86 zł z VAT 8,02 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

RouterBoard SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

179,00 zł z VAT 145,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

17,53 zł z VAT 14,25 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

22,41 zł z VAT 18,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator