WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

9,89 zł z VAT 8,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

10,12 zł z VAT 8,23 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

588,99 zł z VAT 478,85 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

67,04 zł z VAT 54,50 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

206,52 zł z VAT 167,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

31,72 zł z VAT 25,79 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

35,02 zł z VAT 28,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator