WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Hak słupowy M12 300mm

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Hak nasłupowy o długości 300 mm, wykonany ze stali, ocynkowany. Cechuje się wysoką wytrzymałością na gięcie i negatywne warunki atmosferyczne. Wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

39,52 zł z VAT 32,13 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy Telcom PA-69

24,10 zł z VAT 19,59 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator