WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 6xSimplex

Producent: Mantar

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Przeznaczona do montażu kasety światłowodowej na 6 i 12 spawów
  • Posiada 6 otworów na złącza światłowodowe typu SC Simplex
  • Materiał: blacha gr. 1 mm
  • Kolor: RAL7035 jasnoszary, malowana proszkowo

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard PowerBox (RB750P-PBr2)

RouterBoard PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

250,69 zł z VAT 203,81 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

214,13 zł z VAT 174,09 zł netto

szt

Końcówka kątowa do akumulatora ML062

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

TP-Link TD-W9970

TP-Link TD-W9970

Bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL z portem USB, standard N, 300Mb/s

Producent: TP-Link

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana

114,39 zł z VAT 93,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 4U 144xSC Simplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 4U 144xSC Simplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

412,05 zł z VAT 335,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/UPC

193,11 zł z VAT 157,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator