WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex

Producent: Mantar

41,70 zł z VAT 33,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Przeznaczona do montażu kasety światłowodowej na 6 i 12 spawów
  • Posiada 4 otwory na złącza światłowodowe typu SC Duplex
  • Materiał: blacha gr. 1 mm
  • Kolor: RAL7035 jasnoszary, malowana proszkowo

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

418,20 zł z VAT 340,00 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

252,74 zł z VAT 205,48 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,52 zł z VAT 2,86 zł netto

szt

MikroTik antena RP-SMA/m (HGO-antenna-OUT)

38,25 zł z VAT 31,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Duplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Duplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC

264,45 zł z VAT 215,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator