WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex

Producent: Mantar

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Przeznaczona do montażu kasety światłowodowej na 6 i 12 spawów
  • Posiada 4 otwory na złącza światłowodowe typu SC Duplex
  • Materiał: blacha gr. 1 mm
  • Kolor: RAL7035 jasnoszary, malowana proszkowo

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 19dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

727,64 zł z VAT 591,58 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Pasta silikonowa Super Glidex to środek ułatwiający poślizg przy montażu muf i rur plastykowych oraz uszczelek gumowych.

59,66 zł z VAT 48,50 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

132,90 zł z VAT 108,05 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xFC-ST, wysuwana

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator