WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex

Producent: Mantar

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Przeznaczona do montażu kasety światłowodowej na 6 i 12 spawów
  • Posiada 4 otwory na złącza światłowodowe typu SC Duplex
  • Materiał: blacha gr. 1 mm
  • Kolor: RAL7035 jasnoszary, malowana proszkowo

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB493 - obudowa wewnętrzna

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,34 zł z VAT 19,79 zł netto

szt

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

RouterBoard mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 19dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

szt

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Pasta silikonowa Super Glidex to środek ułatwiający poślizg przy montażu muf i rur plastykowych oraz uszczelek gumowych.

59,66 zł z VAT 48,50 zł netto

szt

Injector PoE 8xLan/8xPoE Gigabit

Injector PoE 8xLan/8xPoE Gigabit

ExtraLink Injector PoE 8x portów gigabit: 8x Lan / 8x Lan i PoE.

Producent: ZhangQing

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

115,69 zł z VAT 94,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator