WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex

Producent: Mantar

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Przeznaczona do montażu kasety światłowodowej na 6 i 12 spawów
  • Posiada 4 otwory na złącza światłowodowe typu SC Duplex
  • Materiał: blacha gr. 1 mm
  • Kolor: RAL7035 jasnoszary, malowana proszkowo

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1008D

TP-Link TL-SF1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

41,70 zł z VAT 33,90 zł netto

szt

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna ze standardem 802.11ac, 30dBm

Producent: MikroTik

570,77 zł z VAT 464,04 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

45,62 zł z VAT 37,09 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,51 zł z VAT 34,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

190,65 zł z VAT 155,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

116,76 zł z VAT 94,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator