WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa PSN 2 SC 6xDuplex

Producent: Mantar

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Przeznaczona do montażu kasety światłowodowej na 6 i 12 spawów
  • Posiada 6 otworów na złącza światłowodowe typu SC Duplex
  • Materiał: blacha gr. 1 mm
  • Kolor: RAL7035 jasnoszary, malowana proszkowo

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1 litr

28,04 zł z VAT 22,80 zł netto

szt

RouterBoard hAP (RB951Ui-2nD)

RouterBoard hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

159,38 zł z VAT 129,58 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

45,20 zł z VAT 36,75 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

W komplecie zasilacz DEMO 5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB

Producent: MikroTik

246,79 zł z VAT 200,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/APC

365,31 zł z VAT 297,00 zł netto

szt

103,54 zł z VAT 84,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator