WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 1J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

842,82 zł z VAT 685,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy ~ 3mm duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciągu instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+70 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD.
 
Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7.5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).
 
Kabel nawinięty jest na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach

Najważniejsze cechy:
  • do instalacji zewnętrznej/wewnętrznej
  • całkowicie dielektryczna konstrukcja
  • instalacja na przęsłach (NESC Heavy) do 80m
  • wzmocnienie wysokiej jakości włóknami aramidowymi
  • zredukowana średnica
  • odporność na wysokie i niskie temperatury
  • zredukowany promień gięcia - włókna G.657A2
  • solidna powłoka poliuretanowa nie rozprzestrzeniająca płomieni i odporna na promieniowanie UV
Konstrukcja kabla:
  • włókna światłowodowe w powłoce 0.25mm
  • kolorowy bufor 0.9mm (bufor pół-ścisły/semi-tight)
  • włókna aramidowe
  • powłoka FR PU, odporna na promieniowanie UV
Wersja kabla
0T1J
Całkowita ilość włókien
1 szt
Waga
8.7 kg/km (+/- 10%)
Średnica kabla
3.05 mm (+/- 0.1)
Średnica tuby
Brak
Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
Włókna aramidowe
Element wzmacniający
Włókna aramidowe
Rodzaj i grubość powłoki
FR PU (0.75) (+/- 0.1)
Temp. podczas instalacji
-30°C ~ +70°C
Temp. eksploatacyjna
-30°C ~ +70°C
Min. promień gięcia tymczasowy / stały
15D / 10D
Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
800N
Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
250N
Odporność na zgniatanie
500N (100x100mm) przez 60 sek.
Odporność na wielokrotne zginanie
25 cykli [(20xD), 1kg]

Produkty Pokrewne/Powiązane

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 613,34 zł z VAT 1 311,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 6J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 288,82 zł z VAT 1 047,82 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 4J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 063,20 zł z VAT 864,39 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 12J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 718,42 zł z VAT 1 397,09 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód wykonany z miedzi i aluminium, w pełni zgodny z wymogami kategorii 5e

Producent: Maxcable

153,75 zł z VAT 125,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

28,25 zł z VAT 22,97 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

56,64 zł z VAT 46,05 zł netto

szt

Apteczka DIN 13164

Apteczka DIN 13164

Profesjonalna apteczka pierwszej pomocy z wyposażeniem.

Producent: StalFlex

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Kabel USB A(M)-Micro-B, 1m

Kabel USB A(M)-Micro-B, 1m

Kabel Micro USB - USB Typ-A

Producent: Lanberg

8,50 zł z VAT 6,91 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink 8F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,33 zł z VAT 1,08 zł netto

szt

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 2x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 2x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,37 zł z VAT 1,11 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator