WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 2J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

773,51 zł z VAT 628,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy ~ 3mm duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciągu instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+70 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD.
 
Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7.5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).
 
Kabel nawinięty jest na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach

Najważniejsze cechy:
  • do instalacji zewnętrznej/wewnętrznej
  • całkowicie dielektryczna konstrukcja
  • instalacja na przęsłach (NESC Heavy) do 80m
  • wzmocnienie wysokiej jakości włóknami aramidowymi
  • zredukowana średnica
  • odporność na wysokie i niskie temperatury
  • zredukowany promień gięcia - włókna G.657A2
  • solidna powłoka poliuretanowa nie rozprzestrzeniająca płomieni i odporna na promieniowanie UV
Konstrukcja kabla:
  • włókna światłowodowe w kolorowej powłoce 0.25mm
  • włókna aramidowe
  • powłoka FR PU, odporna na promieniowanie UV
Wersja kabla
0T2J
Całkowita ilość włókien
2 szt
Waga
7.5 kg/km (+/- 10%)
Średnica kabla
3.0 mm (+/- 0.1)
Średnica tuby
Brak
Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
Włókna aramidowe
Element wzmacniający
Włókna aramidowe
Rodzaj i grubość powłoki
FR PU (0.75) (+/- 0.1)
Temp. podczas instalacji
-30°C ~ +70°C
Temp. eksploatacyjna
-30°C ~ +70°C
Min. promień gięcia tymczasowy / stały
15D / 10D
Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
800N
Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
250N
Odporność na zgniatanie
500N (100x100mm) przez 60 sek.
Odporność na wielokrotne zginanie
25 cykli [(20xD), 1kg]

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,82 zł z VAT 0,67 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,47 zł z VAT 2,82 zł netto

szt

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

352,32 zł z VAT 286,44 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

169,74 zł z VAT 138,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,59 zł z VAT 1,29 zł netto

szt

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

NOWOŚĆ!

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 12 włóknami SM 9/125

Producent: Solarix

3 099,60 zł z VAT 2 520,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator