WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 4J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

922,08 zł z VAT 749,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy ~ 3mm duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciągu instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+70 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD.
 
Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7.5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).
 
Kabel nawinięty jest na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach

Najważniejsze cechy:
  • do instalacji zewnętrznej/wewnętrznej
  • całkowicie dielektryczna konstrukcja
  • instalacja na przęsłach (NESC Heavy) do 80m
  • wzmocnienie wysokiej jakości włóknami aramidowymi
  • zredukowana średnica
  • odporność na wysokie i niskie temperatury
  • zredukowany promień gięcia - włókna G.657A2
  • solidna powłoka poliuretanowa nie rozprzestrzeniająca płomieni i odporna na promieniowanie UV
Konstrukcja kabla:
  • włókna światłowodowe w kolorowej powłoce 0.25mm
  • włókna aramidowe
  • powłoka FR PU, odporna na promieniowanie UV
Wersja kabla
0T4J
Całkowita ilość włókien
4 szt
Waga
7.5 kg/km (+/- 10%)
Średnica kabla
3.0 mm (+/- 0.1)
Średnica tuby
Brak
Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
Włókna aramidowe
Element wzmacniający
Włókna aramidowe
Rodzaj i grubość powłoki
FR PU (0.75) (+/- 0.1)
Temp. podczas instalacji
-30°C ~ +70°C
Temp. eksploatacyjna
-30°C ~ +70°C
Min. promień gięcia tymczasowy / stały
15D / 10D
Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
800N
Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
250N
Odporność na zgniatanie
500N (100x100mm) przez 60 sek.
Odporność na wielokrotne zginanie
25 cykli [(20xD), 1kg]

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

TP-Link T1700G-28TQ

TP-Link T1700G-28TQ

Gigabitowy, stackowalny przełącznik smart L2+ JetStream, 24 porty GB i 4 sloty SFP/SFP+ 10G
Model wycofany z produkcji. Zastąpiony modelem TP-Link TL-SG3428X

Producent: TP-Link

1 105,77 zł z VAT 899,00 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

250,03 zł z VAT 203,28 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 24 wyjścia

75,30 zł z VAT 61,22 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

160,00 zł z VAT 130,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 2J MicroADSS DROP, śr. 3 mm, G.657A2

Światłowód FiberHome 2J MicroADSS DROP, śr. 3 mm, G.657A2

Światłowód do sieci napowietrznych, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 4F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-4-OS-HDPE

NOWOŚĆ!

Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 4F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-4-OS-HDPE

Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 4 włókna SM 9/125 G.657A1

Producent: Solarix

1 291,50 zł z VAT 1 050,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator