WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 1x9/125 ITU-T G.657A2

Producent: Optix

0,95 zł z VAT 0,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657A dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Dwa pręty ARP (aramid reinforced polymer) usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie, 
  • całkowicie dielektryczny, 
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • wzmocnienie dwoma prętami ARP Ø 0.4mm, 
  • siła naciągu: instalacyjna: 80N, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: ZW-NOTKSdp

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,46 zł z VAT 35,33 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,46 zł z VAT 35,33 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

737,23 zł z VAT 599,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Maksymalne naprężenie instalacyjne 1000N. Może być stosowany do instalacji napowietrznych z przęsłami do 100m.

Producent: Telcoline

0,82 zł z VAT 0,67 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 4J ADSS, jednotubowy, śr. 5 mm, G.652D, span 80m

Światłowód FiberHome 4J ADSS, jednotubowy, śr. 5 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

1,13 zł z VAT 0,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator