WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód S-NOTKSp 2J G.657A2, okrągły czarny

Producent: Telcoline

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel abonencki uniwersalny (wewnętrzno-zewnętrzny) z dedykacja dla sieci FTTH. Konstrukcja kabla DROP umożliwia łatwy i szybki dostęp do włókien światłowodowych bez wykorzystywania specjalistycznych narzędzi. Lekka konstrukcja, w całości dielektryczna, o niewielkich wymiarach 3.0mm ułatwia instalację w duktach kablowych i rurkach instalacyjnych. Kabel wzmacniany aramidem co ma pozytywny wpływ na własności mechaniczne kabla (odpowiednia sztywność i bardzo mała rozszerzalność cieplna). Kabel posiada bardzo wysoką wytrzymałość względną (wytrzymałość do ciężaru). Kabel wyposażony jest w włóko G.657A2 - jest to włókno jednomodowe o zmniejszonym promieniu gięcia bez straty tłumienności. Gwarantuje to wysokie parametry transmisyjne w liniach optycznych biegnących w duktach o dużej ilości zagięć kabla (rurki instalacyjne, kanały kablowe, peszle ochronne).
Kabel sprzedawany jest TYLKO na szpulach 2000mb. - podana cena za 1mb.
Typ włókna
SMF G.657.A2
Liczba włókien
2
Zastosowanie kabla
Uniwersalne
Konstrukcja kabla
DROP Cable
Średnica nominalna
3,0mm
Max. siła naciągu instalacyjnego
100N
Max. siła naciągu trwałego
50N
Temperatura pracy
-20-40 °C
Temperatura instalacji
-5-40 °C
Powłoka zewnętrzna
LSOH
Materiał wzmacniający
włókna aramidowe (kewlar)
Minimalny promień zgięcia
7 x średnica kabla
Waga
6,3 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,56 zł z VAT 3,71 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

96,04 zł z VAT 78,08 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

54,07 zł z VAT 43,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Przewód DROP1000 Solarix 16f, 3,9mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-16-OS-LSOH

Przewód DROP1000 Solarix 16f, 3,9mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-16-OS-LSOH

Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 16 włókien SM 9/125. Szpula 500m.

Producent: Solarix

1 591,01 zł z VAT 1 293,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator