WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

362,85 zł z VAT 295,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Mikrorurki wykonane z polietylenu MDPE stosowane w budowie systemów mikrokanalizacji telekomunikacyjnych. Mikrorurka 14/10mm dostępna w krążku 200m pomarańczowa.

Najważniejsze cechy:
  • Polietylen mdyfikowany (MDPE)
  • Niski współczynnik tarcia wewnętrznego (<0,07)
  • Wysoka odporność na prądy indukcyjne oraz odporność chemiczna
  • średnica zewnętrzna: 14 mm
  • średnica wewnętrzna: 10 mm
  • min. promień zginania: 140 mm
  • min. wytrzymałość na rozciąganie: 650 N
  • max. ciśnienie wdmuchiwania: 15 bar

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom AC-10, L-360, 5-8mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-10, L-360, 5-8mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~5.0-8.0mm.

Producent: Telcom

13,49 zł z VAT 10,97 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

159,10 zł z VAT 129,35 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

80,86 zł z VAT 65,74 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

156,00 zł z VAT 126,83 zł netto

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

241,31 zł z VAT 196,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Moduł zasilający do terminali OLT 12V/6.25A

NOWOŚĆ!

Moduł zasilający do terminali OLT 12V/6.25A

Przeznaczony do montażu w terminalach OLT marki UPLink

Producent: UPLink

318,57 zł z VAT 259,00 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,26 zł z VAT 85,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator