WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

356,70 zł z VAT 290,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Mikrorurki wykonane z polietylenu MDPE stosowane w budowie systemów mikrokanalizacji telekomunikacyjnych. Mikrorurka 14/10mm dostępna w krążku 200m pomarańczowa.

Najważniejsze cechy:
  • Polietylen mdyfikowany (MDPE)
  • Niski współczynnik tarcia wewnętrznego (<0,07)
  • Wysoka odporność na prądy indukcyjne oraz odporność chemiczna
  • średnica zewnętrzna: 14 mm
  • średnica wewnętrzna: 10 mm
  • min. promień zginania: 140 mm
  • min. wytrzymałość na rozciąganie: 650 N
  • max. ciśnienie wdmuchiwania: 15 bar

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

87,95 zł z VAT 71,50 zł netto

szt

Ubiquiti (R5AC-Lite) Rocket 5AC, PTP Lite

Ubiquiti (R5AC-Lite) Rocket 5AC, PTP Lite

Urządzenie pracujące w standardzie 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

526,58 zł z VAT 428,11 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,03 zł z VAT 37,42 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna PSN 3

Szafka wewnętrzna PSN 3

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

168,51 zł z VAT 137,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TXC432-CU3M

TP-Link TXC432-CU3M

3-metrowy przewód SFP+ Direct Attach

Producent: TP-Link

253,71 zł z VAT 206,27 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,21 zł z VAT 19,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator