WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

360,39 zł z VAT 293,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Mikrorurki wykonane z polietylenu MDPE stosowane w budowie systemów mikrokanalizacji telekomunikacyjnych. Mikrorurka 14/10mm dostępna w krążku 200m pomarańczowa.

Najważniejsze cechy:
  • Polietylen mdyfikowany (MDPE)
  • Niski współczynnik tarcia wewnętrznego (<0,07)
  • Wysoka odporność na prądy indukcyjne oraz odporność chemiczna
  • średnica zewnętrzna: 14 mm
  • średnica wewnętrzna: 10 mm
  • min. promień zginania: 140 mm
  • min. wytrzymałość na rozciąganie: 650 N
  • max. ciśnienie wdmuchiwania: 15 bar

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

29,68 zł z VAT 24,13 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

22,41 zł z VAT 18,22 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,88 zł z VAT 37,30 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,26 zł z VAT 8,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 9mm, 150m, żółty

1 156,20 zł z VAT 940,00 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 14,17 zł 4,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator