WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

338,25 zł z VAT 275,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Mikrorurki wykonane z polietylenu MDPE stosowane w budowie systemów mikrokanalizacji telekomunikacyjnych. Mikrorurka 14/10mm dostępna w krążku 200m pomarańczowa.

Najważniejsze cechy:
  • Polietylen mdyfikowany (MDPE)
  • Niski współczynnik tarcia wewnętrznego (<0,07)
  • Wysoka odporność na prądy indukcyjne oraz odporność chemiczna
  • średnica zewnętrzna: 14 mm
  • średnica wewnętrzna: 10 mm
  • min. promień zginania: 140 mm
  • min. wytrzymałość na rozciąganie: 650 N
  • max. ciśnienie wdmuchiwania: 15 bar

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 5V 2A

Zasilacz 5V 2A

Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP

Producent: brak danych

21,53 zł z VAT 17,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 5m (niebieski)

8,06 zł z VAT 6,55 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,61 zł z VAT 7,81 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

80,44 zł z VAT 65,40 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

160,00 zł z VAT 130,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TXC432-CU3M

TP-Link TXC432-CU3M

3-metrowy przewód SFP+ Direct Attach

Producent: TP-Link

253,71 zł z VAT 206,27 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 4.5mm, 25m, żółty

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator