WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

Producent: Tracom

PROMOCJA 3,69 zł z VAT 9,20 zł 3,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tacka światłowodowa Tracom P4124 (24) v.2 jest przeznaczona do organizacji włókien. Tacka umożliwia organizację do 24 spawów. Tacki można instalować jedną na drugą. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 155 × 93 × 10 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,99 zł z VAT 4,06 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Simplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Simplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

180,81 zł z VAT 147,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

25,98 zł z VAT 21,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

9,30 zł z VAT 7,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,77 zł z VAT 7,94 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa Tracom P3024 (24)

13,78 zł z VAT 11,20 zł netto

szt

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

13,79 zł z VAT 11,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator