WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

Producent: Tracom

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tacka światłowodowa Tracom P4124 (24) v.2 jest przeznaczona do organizacji włókien. Tacka umożliwia organizację do 24 spawów. Tacki można instalować jedną na drugą. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 155 × 93 × 10 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO5, na przewód okrągły ø 5 mm

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 400 mm, 1U

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa ELIZA 2 IN, 16 OUT

60,76 zł z VAT 49,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa Tracom P027 (24)

17,16 zł z VAT 13,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P4012 (12)

8,67 zł z VAT 7,05 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator