WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

Producent: Tracom

PROMOCJA 3,69 zł z VAT 8,71 zł 3,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tacka światłowodowa Tracom P4124 (24) v.2 jest przeznaczona do organizacji włókien. Tacka umożliwia organizację do 24 spawów. Tacki można instalować jedną na drugą. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 155 × 93 × 10 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

159,25 zł z VAT 129,47 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

WYPRZEDAŻ

4,91 zł z VAT 9,31 zł 3,99 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

116,01 zł z VAT 94,32 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

8,92 zł z VAT 7,25 zł netto

szt

Tacka światłowodowa Tycon A (24)

17,26 zł z VAT 14,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator