WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Grandstream HT801 bramka VoIP

Producent: Grandstream

163,59 zł z VAT 133,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

HT801 to jedno-portowa bramka VoIP, który pozwala użytkownikom tworzyć wysokiej jakości rozwiązanie telefonii IP do użytku w domu i w biurze. Jego wyjątkowo niewielkie wymiary, jakość głosu, zaawansowane funkcje VoIP, ochrona bezpieczeństwa i możliwość automatycznej konfiguracji pozwalają użytkownikom skorzystać z technologii VoIP na telefonach analogowych, zaś dostawcom usług oferować wysoką jakość usług IP. HT801 jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników indywidualnych oraz do komercyjnych wdrożeń technologii VoIP na dużą skalę. HT801 to następca popularnej bramki HT701.

Najważniejsze cechy:
  • 1 konto SIP;
  • 1 porty FXS;
  • Porty Ethernet 10/100Mbps;
  • Obsługa faxu T.38;
  • Trzykierunkowe konferencje głosowe;
  • Przekierowywanie połączeń, przekazywanie połączeń, połączenia oczekujące, nie przeszkadzać, identyfikator dzwoniącego;
  • Szeroka gama kodeków głosowych (G.711, G.723.1, G.729, G.726, iLBC, OPUS);
  • Obsługa awaryjnego serwera SIP.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,72 zł z VAT 1,40 zł netto

szt

Gniazdko natynkowe 2x RJ-45 kat.5e ekranowane

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

MC-140-27,6 Zasilacz buforowy 27,6V/5A

MC-140-27,6 Zasilacz buforowy 27,6V/5A

Zasilacz buforowy 27,6V/5A 140W

88,56 zł z VAT 72,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z zaciskiem ekranu (kat.7)

Wtyk RJ45 ekranowany z zaciskiem ekranu (kat.7)

Wtyk RJ45 ekranowany FTP kat.7 przeznaczony jest do zakańczania ekranowanych przewodów typu skrętka w instalacjach okablowania strukturalnego.

2,77 zł z VAT 2,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

NOWOŚĆ!

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.

Producent: TP-Link

276,75 zł z VAT 225,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UVP) UniFi VoIP Phone

699,89 zł z VAT 569,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator