WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tenda AC10

Producent: Tenda

162,30 zł z VAT 131,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Tenda AC10 v.3 to inteligentny, bezprzewodowy, dwupasmowy, gigabitowy router WiFi AC1200 pracujący w standardzie 802.11ac Wave 2.0.

Router wyposażony jest w procesor 1 GHz 28 nm oraz 128 MB pamięci RAM DDR3. Zapewnia dużą wydajność zarówno w paśmie 2,4 GHz jak i 5 GHz. Pasmo 5GHz pracuje z prędkością do 867 Mb/s, natomiast 300 Mb/s to prędkość jaką sieć osiąga w paśmie 2,4 GHz, oferując tym samym użytkownikowi niesamowitą łączną przepustowość 1167 Mb/s.

Tenda AC10 v.3 posiada 4 porty, które pozwalają na gigabitową transmisję danych, zarówno w połączeniu z Internetem, jak i w sieci lokalnej. Wraz z funkcją Beamforming+ i 4 dookólnymi antenami o zysku 6dBi można korzystać z sieci w tym z gier i strumieniowania video bez przerw i opóźnień. 

Router działa w oparciu o technologię MU-MIMO, która umożliwia komunikację z wieloma urządzeniami naraz, skracając czas oczekiwania na transmisję. To istotna zmiana w porównaniu do poprzednich standardów bezprzewodowych, gdzie w danej chwili router mógł prowadzić transmisję tylko z jednym urządzeniem.

Routerem można zdalnie zarządzać za pośrednictwem aplikacji (androidiOS) na smartfony.
 
Najważniejsze cechy:
  • Prędkość do 1167 Mb/s zapewniająca jednocześnie 867 Mb/s przy 5 GHz i 300 Mb/s przy 2,4 GHz 
  • Standard pracy 802.11ac Wave 2.0
  • 4 anteny dookólne o mocy 6dBi do zasięgu na cały dom 
  • 4 gigabitowe porty zapewniające szybką transmisję danych
  • Technologia Beamforming+ zwiększa zasięg urządzeń WiFi 802.11ac 
  • Technologia MU-MIMO pozwalająca na komunikację z wieloma urządzeniami naraz
Tenda AC10 v3
 
Prędkość
1200 Mb/s
Standardy i protokoły
IEEE 802.11ac/a/n 5GHz,
IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Porty
1x 10/100/1000 Mb/s WAN
3x 10/100/1000 Mb/s LAN
Przyciski
Reset, WPS
Zasilanie
Moc wejściowa:100-240V—50/60Hz
Moc wyjściowa: DC 9V==1A
Antena
4x 6dBi dwuzakresowe anteny dookólne
Wymiary
220 x 141.5 x 49 mm
WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ
 
Częstotliwość pracy
2,4GHz & 5GHz
Prędkość transmisji
5GHz: do 867 Mb/s (802.11ac wave2/a/n)
2,4GHz: do 300 Mb/s (802.11b/g/n)
LED
1x WAN, 1x LAN, 1x Wi-Fi/WPS. 1x SYS
Tryby pracy bezprzewodowej
Router WiFi, punkt dostępowy, WISP, repeater
Funkcje
PPPoE Username/password Clone Smart WiFi Schedule, Smart Power Saving, Smart LED On/Off, Tenda Cloud, Tenda App
Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej
WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2
Wireless Security: Enable/Disable
Narzędzia systemowe
Broadband management MAC address clone
Static Routing
System Log
Backup & Restore configurations
Firmware upgrade from local
Bezpieczeństwo
Client Filter(supports black list and white list)
Parental Control(supports black list and white list)
Remote Web Management
Certyfikaty
CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania
AC1200 Smart Dual-Band Gigabit WiFi Router, zasilacz, instrukcja, kabel ethernet
Serwer DHCP
DHCP Server and Client, DHCP Client List, DHCP Address Reservation
DDNS
DynDns, 88ip
Firewall
Forbid UDP flood attack
Forbid TCP flood attack
Forbid flood attack
Forbid WAN PING from internet
Typ połączenia internetowego
PPPoE, Dynamic IP, Static IP
Support automatic access detection
Supports broadband account automatic transfer
VPN
PPTP Client, PPTP Server, L2TP Client
Funkcje podstawowe
MU-MIMO, SSID Broadcast: Enable/Disable, Beamforming, Transmission Power: high, medium, low
Serwer wirtualny
UPnP, DMZ host, Port Forwarding
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty Pokrewne/Powiązane

Tenda AC8

BESTSELLER

Tenda AC8

Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200

Producent: Tenda

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

szt

Tenda AC7

Tenda AC7

Inteligentny, dwupasmowy router WiFi AC1200 z technologią MU-MIMO.

Producent: Tenda

125,00 zł z VAT 101,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda AC6

Tenda AC6

Inteligentny, dwupasmowy router WiFi AC1200 z 4x antenami 6 dBi

Producent: Tenda

125,00 zł z VAT 101,63 zł netto

szt

Tenda AC5

Tenda AC5

Inteligentny, dwupasmowy router WiFi AC1200

Producent: Tenda

109,25 zł z VAT 88,82 zł netto

szt

Tenda AC23

Tenda AC23

Dwupasmowy, gigabitowy, bezprzewodowy router AC2100, 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz

Producent: Tenda

248,00 zł z VAT 201,63 zł netto

szt

Tenda AC21

Tenda AC21

Dwupasmowy, gigabitowy, bezprzewodowy router AC2100, 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz

Producent: Tenda

197,99 zł z VAT 160,97 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda AC19

Tenda AC19

Dwupasmowy, gigabitowy, bezprzewodowy router AC2100, 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz

Producent: Tenda

188,90 zł z VAT 153,58 zł netto

szt

Tenda AC15

Tenda AC15

Inteligentny, dwupasmowy, gigabitowy, bezprzewodowy router AC1900.

Producent: Tenda

353,99 zł z VAT 287,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda AC11

Tenda AC11

Inteligentny, bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200

Producent: Tenda

179,00 zł z VAT 145,53 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU GP501R 1x GE 1x SC/UPC

76,25 zł z VAT 61,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda AC10U

Tenda AC10U

Inteligentny, bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200 z portem USB do udostępniania danych.

Producent: Tenda

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

Maszt stalowy, cynkowany galwanicznie, posiada przetłoczenia pozwalające solidnie łączyć maszty ze sobą.

48,95 zł z VAT 39,80 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti AirMax Sector 16/120

109,47 zł z VAT 147,60 zł 89,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 377,35 zł z VAT 1 119,80 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Tenda Nova MW5s System Mesh, 2-pack

Tenda Nova MW5s System Mesh, 2-pack

Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh3f.

Producent: Tenda

289,00 zł z VAT 234,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator