WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Wspornik słupowy oczkowy CS1500

7,20 zł z VAT 5,85 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Wspornik słupowy I-T1500.ES-AL wykonany ze stopów aluminium, możliwość zamocowania dwoma taśmami stalowymi 20mm lub jedną śrubą.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0104G, 1 wejście, 4 wyjścia

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0104G, 1 wejście, 4 wyjścia

Do montażu na ścianie. 1 wejście, 4 wyjścia.

33,27 zł z VAT 27,05 zł netto

szt

TP-Link LS1005G

TP-Link LS1005G

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s. Wydajność 10 Gb/s

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Światłowód ZTT 2J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Światłowód ZTT 2J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PP, klasą reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125

Producent: ZTT

1,07 zł z VAT 0,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Dozownik IPA z pompką i blokadą poj. 4oz. MENDA

166,05 zł z VAT 135,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP/SFP+/QSFP28 Direct Attach Cable (DAC), 3m

168,02 zł z VAT 136,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator