WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zaciski do taśmy stalowej 10mm (100szt)

Producent: brak danych

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Zacisk/spinka do taśmy stalowej stosowana do wykonywania opasek mocujących wsporniki na słupach. Do zaciśnięcia nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt montażowy. Wykonana ze stali nierdzewnej C304.
Pakowane po 100 sztuk.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka) kat.5e

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,27 zł z VAT 7,54 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,56 zł z VAT 4,52 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

169,13 zł z VAT 137,50 zł netto

szt

12x Pigtail LC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

54,34 zł z VAT 44,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Odsadzenie masztu (2 szt.)

37,64 zł z VAT 30,60 zł netto

szt

Cybant mały max fi 35mm M5

Cybant mały max fi 35mm M5

Maszty do średnicy 35 mm, gwint 4mm

Producent: brak danych

1,17 zł z VAT 0,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator