WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zaciski do taśmy stalowej 10mm (100szt)

Producent: brak danych

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Zacisk/spinka do taśmy stalowej stosowana do wykonywania opasek mocujących wsporniki na słupach. Do zaciśnięcia nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt montażowy. Wykonana ze stali nierdzewnej C304.
Pakowane po 100 sztuk.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 5V 2A

Zasilacz 5V 2A

Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP

Producent: brak danych

21,53 zł z VAT 17,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,26 zł z VAT 3,46 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

94,85 zł z VAT 77,11 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,03 zł z VAT 37,42 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Cybant mały max fi 35mm M5

Cybant mały max fi 35mm M5

Maszty do średnicy 35 mm, gwint 4mm

Producent: brak danych

1,17 zł z VAT 0,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator