WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt do organizacji włókien w przełącznicy

1,75 zł z VAT 1,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Samoprzylepny uchwyt wykorzystywany do układania i zabezpieczania włókien w przełącznicach światłowodowych. Zaokrąglone brzegi nie powodują uszkodzenia włókna, nawet gdy układane jest samo włókno o średnicy 250um.
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,08 zł z VAT 0,88 zł netto

szt

Szafka PON-30-30-12 natynkowa

Szafka PON-30-30-12 natynkowa

Przeznaczona dla pasywnych sieci optycznych. Wykonan z blachy stalowej o grubości 1 mm, kolor biały połysk.

Producent: Mantar

127,86 zł z VAT 103,95 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 7 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp. SPD 10kVA, czarna

Listwa zasilająca 19", 7 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp. SPD 10kVA, czarna

Listwa zasilająca z 7 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym (SPD 10kVA).

Producent: brak danych

92,77 zł z VAT 75,42 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

969,92 zł z VAT 788,55 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 5km, TX1310, DDM

102,07 zł z VAT 82,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

229,49 zł z VAT 186,58 zł netto

szt

1,22 zł z VAT 3,86 zł 0,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator