WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt do organizacji włókien w przełącznicy

1,33 zł z VAT 1,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Samoprzylepny uchwyt wykorzystywany do układania i zabezpieczania włókien w przełącznicach światłowodowych. Zaokrąglone brzegi nie powodują uszkodzenia włókna, nawet gdy układane jest samo włókno o średnicy 250um.
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard 2011LS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

395,89 zł z VAT 321,86 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,26 zł z VAT 3,46 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

169,67 zł z VAT 137,94 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

13,12 zł z VAT 10,67 zł netto

szt

Uchwyt przelotowy I-T1500.ES

Uchwyt przelotowy I-T1500.ES

Przeznaczony jest do kabli okrągłych.

Producent: Telcoline

11,25 zł z VAT 9,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DEM-CB50ICX Kabel połączeniowy 0,5m

D-Link DEM-CB50ICX Kabel połączeniowy 0,5m

Kabel umożliwia podłączenie przełącznika D-Link z serii DGS-3120 z urządzeniem ze standardowym interfejsem CX4.

Producent: D-Link

427,60 zł z VAT 347,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator