WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Producent: Ubiquiti Networks

89,31 zł z VAT 72,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1) to kabel pasywny SFP+. Miedziany kabel DAC SFP+ jest kompatybilny ze switchami Ubiquiti UniFi, które obsługują DAC 10 Gigabit i doskonale sprawdza się podczas połączeń na niewielkie odległości. Posiada długość wynoszącą 1 m i zapewnia szybkość transmisji do 10 Gb/s. Ubiquiti UDC-1 pozwala w ekonomiczny sposób połączyć przełączniki Unifi umieszczone wewnątrz szafy Rack lub w szafach Rack sąsiadujących ze sobą.

Pasywne zespoły kabli DAC SFP+ są wysokowydajnym rozwiązaniem wejścia/wyjścia w sieciach Ethernet 10G i Fiber Channel 10G. Dzięki modułom miedzianym SFP+ producenci sprzętu mogą osiągać wysokie zagęszczenie portów, zmniejszać koszty konfiguracji i utylizacji oraz obniżać budżet przeznaczony na zasilanie. Zespoły kabli DAC o dużej prędkości spełniają, a często nawet przekraczają wymagania norm branżowych Gigabit Ethernet i Fiber Channel w zakresie wydajności i niezawodności.

Kable Ubiquiti UniFi DAC dostępne są w długościach 0.512 i 3 metry. Bezpośrednio podłączane pasywne kable miedziane 10G SFP+ obsługują gigabitowe szybkości transmisji danych do 10,5 Gb/s. Pasywne kable miedziane SFP+ z bezpośrednim podłączeniem są idealne do telekomunikacji wewnętrznej i sieci danych wykorzystujących produkty Ubiquiti do routingu i przełączania, takie jak EdgeRouter, EdgeSwitch czy UniFi Switch.

Najważniejsze cechy:
  • Obsługa 10 Gigabit Ethernet (10GbE/10GBASE-CU)
  • Kabel miedziany Small Form-factor Pluggable Plus (SFP+)
  • Aktywny zespół kabli z prędkością linii 10,5 Gb/s
  • Długośc kabla 1 metr
  • Średnica kabla 30 AWG
  • Temperatura pracy: od 0 do 70°C
  • Kompatybilność z przełącznikami Ubiquiti UniFi obsługującymi DAC 10 Gigabit

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

131,79 zł z VAT 107,15 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

111,63 zł z VAT 90,76 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

75,94 zł z VAT 61,74 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

Chłodzenie pasywne, 16GB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, 8x portów SFP+, 1U

Producent: MikroTik

15 874,38 zł z VAT 12 906,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

44,56 zł z VAT 36,23 zł netto

szt

Ubiquiti (US-48) UniFi Switch 48

Ubiquiti (US-48) UniFi Switch 48

48x 10/100/1000Mbps portów Ethernet RJ45, 2x 10Gbps porty SFP+, 2x 1Gbps porty SFP

Producent: Ubiquiti Networks

1 937,04 zł z VAT 1 574,83 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro)

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro)

Urządzenie sieciowe typu all-in-one. Integruje wszystkie obecne i przyszłe kontrolery UniFi z bramą bezpieczeństwa, siecią 10G SFP+ WAN, 8-portowym przełącznikiem Gb/s i dyskiem twardym 3,5-cala

Producent: Ubiquiti Networks

2 057,53 zł z VAT 1 672,79 zł netto

szt

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

Bezprzewodowy router dual band z portem USB i odłączalnymi antenami

Producent: MikroTik

464,64 zł z VAT 377,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (RAD-RD2) RocketDish Radome, 2ft/648mm

Ubiquiti (RAD-RD2) RocketDish Radome, 2ft/648mm

Osłona do czaszy paraboli RocketDish

Producent: Ubiquiti Networks

253,38 zł z VAT 206,00 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-12W-G) PoE 24V 0.5A Gigabit

Zasilacz (POE-24-12W-G) PoE 24V 0.5A Gigabit

Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 24 V

Producent: Ubiquiti Networks

57,33 zł z VAT 46,61 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator