WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Producent: Ubiquiti

68,70 zł z VAT 55,85 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+) to kabel pasywny SFP+. Miedziany kabel DAC SFP+ jest kompatybilny ze switchami Ubiquiti UniFi, które obsługują DAC 10 Gigabit i doskonale sprawdza się podczas połączeń na niewielkie odległości. Posiada długość wynoszącą 0,5 m i zapewnia szybkość transmisji do 10 Gb/s. Ubiquiti UC-DAC-SFP+ pozwala w ekonomiczny sposób połączyć przełączniki Unifi umieszczone wewnątrz szafy Rack lub w szafach Rack sąsiadujących ze sobą.

Pasywne zespoły kabli DAC SFP+ są wysokowydajnym rozwiązaniem wejścia/wyjścia w sieciach Ethernet 10G i Fiber Channel 10G. Dzięki modułom miedzianym SFP+ producenci sprzętu mogą osiągać wysokie zagęszczenie portów, zmniejszać koszty konfiguracji i utylizacji oraz obniżać budżet przeznaczony na zasilanie. Zespoły kabli DAC o dużej prędkości spełniają, a często nawet przekraczają wymagania norm branżowych Gigabit Ethernet i Fiber Channel w zakresie wydajności i niezawodności.

Kable Ubiquiti UniFi DAC dostępne są w długościach 0.5, 123 metry. Bezpośrednio podłączane pasywne kable miedziane 10G SFP+ obsługują gigabitowe szybkości transmisji danych do 10,5 Gb/s. Pasywne kable miedziane SFP+ z bezpośrednim podłączeniem są idealne do telekomunikacji wewnętrznej i sieci danych wykorzystujących produkty Ubiquiti do routingu i przełączania, takie jak EdgeRouter, EdgeSwitch czy UniFi Switch.

Najważniejsze cechy:
  • Obsługa 10 Gigabit Ethernet (10GbE/10GBASE-CU)
  • Kabel miedziany Small Form-factor Pluggable Plus (SFP+)
  • Aktywny zespół kabli z prędkością linii 10,5 Gb/s
  • Długośc kabla 0.5 metra
  • Średnica kabla 30 AWG
  • Temperatura pracy: od 0 do 70°C
  • Kompatybilność z przełącznikami Ubiquiti UniFi obsługującymi DAC 10 Gigabit

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti

144,67 zł z VAT 117,62 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti

80,80 zł z VAT 65,69 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti

101,01 zł z VAT 82,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti

119,22 zł z VAT 96,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti UniFi Switch Aggregation (USW-Aggregation)

Ubiquiti UniFi Switch Aggregation (USW-Aggregation)

Zarządzany przełącznik agregacji warstwy 2 wyposażony w 8x portów 10G SFP+ do agregacji łączy o dużej przepustowości

Producent: Ubiquiti

1 232,88 zł z VAT 1 002,34 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Switch XG 6 PoE, 170W (US-XG-6POE)

Ubiquiti UniFi Switch XG 6 PoE, 170W (US-XG-6POE)

Zarządzalny switch 6-portowy, wyposażony w 2x sloty SFP+ 10Gb/s oraz 4x porty 10 Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem 802.3bt PoE++.

Producent: Ubiquiti

2 696,92 zł z VAT 2 192,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 0.5m (czerwony)

2,28 zł z VAT 1,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM

Producent: MikroTik

836,31 zł z VAT 679,93 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

57,28 zł z VAT 46,57 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti SFP UF-RJ45-1G (UACC-CM-RJ45-1G)

Ubiquiti SFP UF-RJ45-1G (UACC-CM-RJ45-1G)

Moduł SFP na RJ45 dla odległości do 100m

Producent: Ubiquiti

82,05 zł z VAT 66,71 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti

328,10 zł z VAT 266,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator