WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Producent: Ubiquiti Networks

75,94 zł z VAT 61,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+) to kabel pasywny SFP+. Miedziany kabel DAC SFP+ jest kompatybilny ze switchami Ubiquiti UniFi, które obsługują DAC 10 Gigabit i doskonale sprawdza się podczas połączeń na niewielkie odległości. Posiada długość wynoszącą 0,5 m i zapewnia szybkość transmisji do 10 Gb/s. Ubiquiti UC-DAC-SFP+ pozwala w ekonomiczny sposób połączyć przełączniki Unifi umieszczone wewnątrz szafy Rack lub w szafach Rack sąsiadujących ze sobą.

Pasywne zespoły kabli DAC SFP+ są wysokowydajnym rozwiązaniem wejścia/wyjścia w sieciach Ethernet 10G i Fiber Channel 10G. Dzięki modułom miedzianym SFP+ producenci sprzętu mogą osiągać wysokie zagęszczenie portów, zmniejszać koszty konfiguracji i utylizacji oraz obniżać budżet przeznaczony na zasilanie. Zespoły kabli DAC o dużej prędkości spełniają, a często nawet przekraczają wymagania norm branżowych Gigabit Ethernet i Fiber Channel w zakresie wydajności i niezawodności.

Kable Ubiquiti UniFi DAC dostępne są w długościach 0.5, 123 metry. Bezpośrednio podłączane pasywne kable miedziane 10G SFP+ obsługują gigabitowe szybkości transmisji danych do 10,5 Gb/s. Pasywne kable miedziane SFP+ z bezpośrednim podłączeniem są idealne do telekomunikacji wewnętrznej i sieci danych wykorzystujących produkty Ubiquiti do routingu i przełączania, takie jak EdgeRouter, EdgeSwitch czy UniFi Switch.

Najważniejsze cechy:
  • Obsługa 10 Gigabit Ethernet (10GbE/10GBASE-CU)
  • Kabel miedziany Small Form-factor Pluggable Plus (SFP+)
  • Aktywny zespół kabli z prędkością linii 10,5 Gb/s
  • Długośc kabla 0.5 metra
  • Średnica kabla 30 AWG
  • Temperatura pracy: od 0 do 70°C
  • Kompatybilność z przełącznikami Ubiquiti UniFi obsługującymi DAC 10 Gigabit

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

160,70 zł z VAT 130,65 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

131,79 zł z VAT 107,15 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

111,63 zł z VAT 90,76 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

89,31 zł z VAT 72,61 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

7,90 zł z VAT 6,42 zł netto

szt

Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 6G10A

Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 6G10A

Listwa zasilająca w standardzie Rack 19" wyposażona w 6 niezależnie zarządzanych gniazd 230V, dł. przewodu 1,4m

Producent: Tinycontrol

793,35 zł z VAT 645,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Switch Pro 24 Gen2 (USW-Pro-24)

Ubiquiti UniFi Switch Pro 24 Gen2 (USW-Pro-24)

UniFi Pro Switch 24, przełącznik z 24x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s i 2x slotami SFP+

Producent: Ubiquiti Networks

2 041,16 zł z VAT 1 659,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti SFP UF-RJ45-1G (UACC-CM-RJ45-1G)

Ubiquiti SFP UF-RJ45-1G (UACC-CM-RJ45-1G)

Moduł SFP na RJ45 dla odległości do 100m

Producent: Ubiquiti Networks

89,91 zł z VAT 73,10 zł netto

szt

TP-Link Archer C64

TP-Link Archer C64

Dwupasmowy router bezprzewodowy MU-MIMO AC1200 w standardzie 802.11ac Wave2

Producent: TP-Link

156,95 zł z VAT 127,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (INS-3AF-I-G) Instant PoE Indoor Adapter 48V 802.3af, Gigabit

96,37 zł z VAT 78,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator