WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Producent: Ubiquiti Networks

131,79 zł z VAT 107,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3) to kabel pasywny SFP+. Miedziany kabel DAC SFP+ jest kompatybilny ze switchami Ubiquiti UniFi, które obsługują DAC 10 Gigabit i doskonale sprawdza się podczas połączeń na niewielkie odległości. Posiada długość wynoszącą 3 m i zapewnia szybkość transmisji do 10 Gb/s. Ubiquiti UDC-3 pozwala w ekonomiczny sposób połączyć przełączniki Unifi umieszczone wewnątrz szafy Rack lub w szafach Rack sąsiadujących ze sobą.

Pasywne zespoły kabli DAC SFP+ są wysokowydajnym rozwiązaniem wejścia/wyjścia w sieciach Ethernet 10G i Fiber Channel 10G. Dzięki modułom miedzianym SFP+ producenci sprzętu mogą osiągać wysokie zagęszczenie portów, zmniejszać koszty konfiguracji i utylizacji oraz obniżać budżet przeznaczony na zasilanie. Zespoły kabli DAC o dużej prędkości spełniają, a często nawet przekraczają wymagania norm branżowych Gigabit Ethernet i Fiber Channel w zakresie wydajności i niezawodności.

Kable Ubiquiti UniFi DAC dostępne są w długościach 0.512 i 3 metry. Bezpośrednio podłączane pasywne kable miedziane 10G SFP+ obsługują gigabitowe szybkości transmisji danych do 10,5 Gb/s. Pasywne kable miedziane SFP+ z bezpośrednim podłączeniem są idealne do telekomunikacji wewnętrznej i sieci danych wykorzystujących produkty Ubiquiti do routingu i przełączania, takie jak EdgeRouter, EdgeSwitch czy UniFi Switch.

Najważniejsze cechy:
  • Obsługa 10 Gigabit Ethernet (10GbE/10GBASE-CU)
  • Kabel miedziany Small Form-factor Pluggable Plus (SFP+)
  • Aktywny zespół kabli z prędkością linii 10,5 Gb/s
  • Długośc kabla 3 metry
  • Średnica kabla 30 AWG
  • Temperatura pracy: od 0 do 70°C
  • Kompatybilność z przełącznikami Ubiquiti UniFi obsługującymi DAC 10 Gigabit

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

111,63 zł z VAT 90,76 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

89,31 zł z VAT 72,61 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

75,94 zł z VAT 61,74 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

200,82 zł z VAT 163,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti Moduł prostownik AC dla EdgePower 54V 150W (EP-54V-150W-AC)

391,52 zł z VAT 318,31 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti NanoBeam M5 16dBi

60,15 zł z VAT 48,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator