WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód FiberHome 12J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Producent: FiberHome

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

FiberHome F-DAC-12J.652D to zewnętrzny kabel światłowodowy, doziemny o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji bezpośrednio w ziemi.

Przewód jest wzmocniony włóknami szklanymi oraz dwoma prętami FPR (Fiber Reinforced Polymer) wtopionymi w powłokę zewnętrzną. W kablu zastosowane są jednomodowe włókna typu G.652D charakteryzujące się obniżonym "pikiem wodnym" (Zero Water Peak). Włókna znajdują się w tubie wypełnionej żelem hydrofobowym zabezpieczającym je przed wilgocią i wibracjami.

Zewnętrzna powłoka światłowodu jest wykonana z tworzywa PE, w kolorze pomarańczowym, o dużej gęstości odpornego na promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury (od - 40°C do 70°C) oraz charakteryzującego się dużą wytrzymałością na zgniatanie (do 1.2 kN) i rozciąganie (do 1.2 kN). Kabel cechuje się także dobrą odpornością na działanie wody, roztworu soli, kwasów, ługów, alkoholi oraz benzyny. Średnica zewnętrzna przewodu wynosi 5.2 mm.

Aby ułatwić zdjęcie powłoki zewnętrznej zastosowany został jeden ripcord. Światłowód F-DAC-12J.652D stosuje się w instalacjach doziemnych.

F-DAC-12J.652D
 
Rodzaj światłowodu
jednomodowy
Rodzaj włókien
G.652D
Ilość włókien
12
Ilość tub
1
Powłoka zewnętrzna
 PE, kolor pomarańczowy
Średnica zewnętrzna
5.2 mm
Minimalny promień gięcia
52 mm
 Zakres temperaturowy instalacyjny
od 0°C do 35°C
Zakres temperaturowy użytkowania
od - 40°C do 70°C
Maks. siła naciągu
1.2 N
Wytrzymałość na nacisk
1.2 kN
Waga
24 kg/km
Zastosowanie
instalacja doziemna

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

Maszt stalowy, cynkowany galwanicznie, posiada przetłoczenia pozwalające solidnie łączyć maszty ze sobą.

48,95 zł z VAT 39,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

7,90 zł z VAT 6,42 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

50,55 zł z VAT 41,10 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U GetFort, 600mm, drzwi szklane, czarna

824,10 zł z VAT 670,00 zł netto

szt

Ubiquiti LTU Lite (LTU-Lite)

Ubiquiti LTU Lite (LTU-Lite)

Radio 5GHz z zintegrowaną anteną 13dBi. Działa jako Klient CPE w sieciach punkt-wielopunkt (PtMP) z LTU Rocket jako stacją bazową

Producent: Ubiquiti Networks

490,60 zł z VAT 398,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 2J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Światłowód ZTT 2J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PP, klasą reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125

Producent: ZTT

1,07 zł z VAT 0,87 zł netto

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator