WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 24J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Producent: Optix

3,21 zł z VAT 2,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel OPTIX DAC (Direct Accesss Cable) Z-XOTKtcdD 24J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN to:
  • lekka konstrukcja jednotubowa około 32kg/km
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB)
  • powłoka HDPE (pomarańczowa)
  • zakres temperaturowy -20°C – 70°C
  • wzmocniony 2 prętami FRP (ø 0.9mm)
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik DAC Z-XOTKtcd
  • kabel zewnętrzny przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi
Konstrukcja kabla umożliwia łatwy montaż oraz dużą wytrzymałość na zgniatanie (1000N) i rozciąganie (1200N). Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Luźna tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable przeznaczone do podłączania klientów sieci FTTH ostatniej mili.

Konstrukcja kabla:
  • włókna światłowodowe w kolorowej powłoce 0.25mm
  • żel hydrofobowy
  • luźna tuba
  • pręty FRP
  • powłoka zewnętrzna HDPE (pomarańczowa)
  • ripcords do rozrywania powłoki zewnętrznej
Wersja kabla
1T24J
Całkowita ilość włókien
24 szt
Waga
32 kg/km (+/- 10%)
Średnica kabla
6.5 mm (+/- 0.5)
Średnica tuby
1.6/2.4 (+/- 0.15)
Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
Brak
Element wzmacniający
FRP (2x0.9)
Rodzaj i grubość powłoki
HDPE 1.8 mm
Temp. podczas instalacji
-20°C ~ +70°C
Temp. eksploatacyjna
-20°C ~ +70°C
Min. promień gięcia tymczasowy / stały
20D / 15D
Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
1200N
Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
600N
Odporność na zgniatanie
1000N (100x100mm) przez 60 sek.
Odporność na wielokrotne zginanie
30 cykli (20xD)

Produkty Pokrewne/Powiązane

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

3,00 zł z VAT 2,44 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 4J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 4J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

2,12 zł z VAT 1,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 2J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 2J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

1,14 zł z VAT 0,93 zł netto

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 12J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 12J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

1,98 zł z VAT 1,61 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

124,48 zł z VAT 101,20 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

58,45 zł z VAT 47,52 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 350 mm, 1U, czarna

Półka do szafy 19", z otworami, 350 mm, 1U, czarna

Wyposażona w przepust o średnicy Ø45, umożliwiający przełożenie kabla zasilającego.

Producent: StalFlex

57,20 zł z VAT 46,50 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC

252,15 zł z VAT 205,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: FiberHome

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

Światłowód doziemny ZTT 2J DAC, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

NOWOŚĆ!

Światłowód doziemny ZTT 2J DAC, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PP, klasą reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125

Producent: ZTT

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator