WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

32,72 zł z VAT 26,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Maszt stalowy, cynkowany galwanicznie, posiada przetłoczenia pozwalające solidnie łączyć maszty ze sobą.

Długość całkowita
100cm
Rura
Ø 38mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wavearena ANT57-OD12

Wavearena ANT57-OD12

Antena dookólna 12 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: Wavearena Pacific

118,79 zł z VAT 96,58 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt satelitarny 38/250/250 (4 otwory)

16,90 zł z VAT 13,74 zł netto

szt

Ubiquiti (AM-5G17-90) Airmax Dual Sector 5GHz 90° 17 dBi

312,69 zł z VAT 254,22 zł netto

szt

Maszt TV L balkonowy

26,45 zł z VAT 21,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,35 zł z VAT 34,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt montażowy dla AirFiber X z antenami marki Cyberbajt

Uchwyt montażowy dla AirFiber X z antenami marki Cyberbajt

Uchwyt pozwala na mocowanie urządzeń Ubiquiti AirFiber 2X, 3X, 4X oraz 5X bezpośrednio do dowolnej anteny klienckiej marki Cyberbajt.

Producent: Cyberbajt

33,95 zł z VAT 27,60 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 60

29,21 zł z VAT 23,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator