WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P4112 (12)

Producent: Tracom

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tacka światłowodowa Tracom P4112 (12) v.2 jest przeznaczona do organizacji włókien. Tacka umożliwia organizację do 12 spawów. Tacki można instalować jedną na drugą. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 155 × 93 × 10 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

25,58 zł z VAT 20,80 zł netto

szt

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,80 zł z VAT 0,65 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa Tycon A (24)

30,43 zł z VAT 24,74 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P3012 (12/24)

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator