WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P4112 (12)

Producent: Tracom

8,30 zł z VAT 6,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Tacka światłowodowa Tracom P4112 (12) v.2 jest przeznaczona do organizacji włókien. Tacka umożliwia organizację do 12 spawów. Tacki można instalować jedną na drugą. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 155 × 93 × 10 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Organizer kabli poziomy 1U

20,61 zł z VAT 16,76 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

330,05 zł z VAT 268,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

71,32 zł z VAT 57,98 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 200 mm, 1U, czarna

42,50 zł z VAT 34,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa 24f SX-FT-D-144

Tacka światłowodowa 24f SX-FT-D-144

Do mufy pionowej SX-FOSC-D-144

Producent: Solarix

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa Tycon B (24)

19,59 zł z VAT 15,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator