WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

PROMOCJA 4,91 zł z VAT 8,89 zł 3,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, Quad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE crossover dla Cambium, Canopy

WYPRZEDAŻ

6,03 zł z VAT 10,20 zł 4,90 zł netto

szt

Zestaw narzędziowy RJ45

Zestaw narzędziowy RJ45

Podręczny zestaw instalatora sieci teleinformatycznych: zaciskarka RJ45, tester, wciskacz oraz ściągacz izolacji.

Producent: brak danych

62,43 zł z VAT 50,76 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

240,17 zł z VAT 195,26 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,35 zł z VAT 3,54 zł netto

szt

Mercusys MS105G

Mercusys MS105G

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

41,00 zł z VAT 33,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

8,89 zł z VAT 7,23 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,26 zł z VAT 2,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator