WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

PROMOCJA 4,91 zł z VAT 9,53 zł 3,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, Quad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 1l

43,91 zł z VAT 35,70 zł netto

szt

TP-Link TL-WPA4220 WiFi KIT

TP-Link TL-WPA4220 WiFi KIT

TL-WPA4220 + TL-PA4010

Producent: TP-Link

244,00 zł z VAT 198,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

27,20 zł z VAT 22,11 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

78,38 zł z VAT 63,72 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

257,43 zł z VAT 209,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,52 zł z VAT 2,05 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,52 zł z VAT 2,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator