WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

PROMOCJA 4,91 zł z VAT 9,15 zł 3,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, Quad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WN722N

TP-Link TL-WN722N

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

39,24 zł z VAT 31,90 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

26,11 zł z VAT 21,23 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

396,20 zł z VAT 322,11 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 170 mm, 1U, szara

36,90 zł z VAT 30,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator