WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Injector PoE crossover dla Cambium, Canopy

Producent: brak danych

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 10,66 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter umożliwiający zasilanie urządzeń korzystających z niestandardowego rozkładu pinów PoE (4,5 V- i 7,8 V+) takich jak Cambium lub Motorola ze standardowego zasilacza PoE (4,5 V+ i 7,8 V-).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,59 zł z VAT 14,30 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

szt

Gigabitowy Injector PoE 5G7A-M

424,35 zł z VAT 345,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,84 zł z VAT 16,13 zł netto

szt

Mercusys MS108G

Mercusys MS108G

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

64,00 zł z VAT 52,03 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter PoE 4-portowy z Netprotectorem

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

szt

MikroTik Injector PoE (RBPOE)

MikroTik Injector PoE (RBPOE)

Adapter PoE do zasilania każdego RouterBOARDa przez Fast Ethernet

Producent: MikroTik

11,92 zł z VAT 9,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator