WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Injector PoE crossover dla Cambium, Canopy

Producent: brak danych

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 10,36 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter umożliwiający zasilanie urządzeń korzystających z niestandardowego rozkładu pinów PoE (4,5 V- i 7,8 V+) takich jak Cambium lub Motorola ze standardowego zasilacza PoE (4,5 V+ i 7,8 V-).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,05 zł z VAT 13,86 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 13,03 zł 4,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 3m

25,53 zł z VAT 20,76 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,25 zł z VAT 15,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mercusys MS105G

Mercusys MS105G

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

39,98 zł z VAT 32,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netprotector z PoE Rack 19" - 8 portów

227,55 zł z VAT 185,00 zł netto

szt

Injector PoE 8xLan/8xPoE z obudową

63,27 zł z VAT 51,44 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator