WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Injector PoE crossover dla Cambium, Canopy

Producent: brak danych

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 10,50 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter umożliwiający zasilanie urządzeń korzystających z niestandardowego rozkładu pinów PoE (4,5 V- i 7,8 V+) takich jak Cambium lub Motorola ze standardowego zasilacza PoE (4,5 V+ i 7,8 V-).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,32 zł z VAT 14,08 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 13,26 zł 4,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,54 zł z VAT 15,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mercusys MS105G

Mercusys MS105G

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

39,98 zł z VAT 32,50 zł netto

szt

Mercusys MS108G

Mercusys MS108G

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

64,00 zł z VAT 52,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter PoE 5-portowy z Netprotectorem - wersja specjalna

Adapter PoE 5-portowy z Netprotectorem - wersja specjalna

Wersja z możliwością podania zasilania na kilka wejść.

Producent: iNEtech

127,92 zł z VAT 104,00 zł netto

szt

Injector PoE 4xLan/4xPoE

22,14 zł z VAT 30,84 zł 18,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator