WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

Producent: Opto

14,15 zł z VAT 11,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3452P

TP-Link TL-SG3452P

Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty SFP. Budżet mocy PoE+ 384 W

Producent: TP-Link

2 767,50 zł z VAT 2 250,00 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

156,22 zł z VAT 127,01 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

57,28 zł z VAT 46,57 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U

19,41 zł z VAT 15,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

14,66 zł z VAT 11,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

26,76 zł z VAT 21,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator