WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

24,56 zł z VAT 19,97 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (AM-5G17-90) Airmax Dual Sector 5GHz 90° 17 dBi

311,05 zł z VAT 252,89 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Ubiquiti (AM-M-V5G-Ti) 5GHz Titanium Sector, Mid Gain, 60-120°

Ubiquiti (AM-M-V5G-Ti) 5GHz Titanium Sector, Mid Gain, 60-120°

Przeznaczona do zastosowania z produktami typu Rocket™M Titanium o zwiększonej mocy radiowej i niezrównanej trwałości.

Producent: Ubiquiti Networks

678,66 zł z VAT 551,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

27,63 zł z VAT 22,46 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 5m

35,40 zł z VAT 28,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator