WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Koszyk 0 prod. 0,00
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Injector PoE black

Producent: brak danych

6,58 zł z VAT 5,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Injector Power over Ethernet służy do przesyłu zasilania urządzeń aktywnych poprzez wykorzystanie typowego kabla UTP/FTP.

Można go z powodzeniem wykorzystać do urządzeń montowanych w miejscach gdzie doprowadzenie zasilania 230V jest mocno utrudnione lub niebezpieczne.

Napięcie wejściowe do 45 V
Sygnalizacja Dioda LED
Normy CE, FCC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TrendNet TEW-429UB RP-SMA

TrendNet TEW-429UB RP-SMA

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g ze złączem RP-SMA/ż, detektor HotSpot

Producent: TrendNet

146,99 zł z VAT 119,50 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

363,50 zł z VAT 295,53 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C!

Producent: MW Power

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C

Producent: MW Power

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

69,93 zł z VAT 56,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter PoE 8-portowy z Netprotectorem

142,68 zł z VAT 116,00 zł netto

szt

Ethernet Surge Protector SPG-8P

220,17 zł z VAT 179,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator