WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

19,46 zł z VAT 15,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

250,69 zł z VAT 203,81 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,46 zł z VAT 15,82 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,54 zł z VAT 6,94 zł netto

szt

Mercusys MW305R

Mercusys MW305R

Bezprzewodowy router WiFi pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 4 porty fast Ethernet i trzy zewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi.

Producent: Mercusys

43,60 zł z VAT 35,45 zł netto

szt

Tenda AC8

BESTSELLER

Tenda AC8

Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200

Producent: Tenda

129,00 zł z VAT 104,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,33 zł z VAT 22,22 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

13,79 zł z VAT 11,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator