WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

20,74 zł z VAT 16,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4012 (12)

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

36,44 zł z VAT 29,63 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 20m

89,83 zł z VAT 73,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator