WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,96 zł z VAT 16,23 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz (POE-24-24W) PoE 24V 1A

Zasilacz (POE-24-24W) PoE 24V 1A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

56,17 zł z VAT 45,67 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

14,64 zł z VAT 20,81 zł 11,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

19,78 zł z VAT 16,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

29,03 zł z VAT 23,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 1m

23,31 zł z VAT 18,95 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

22,16 zł z VAT 18,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator