WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SG1024DE

TP-Link TL-SG1024DE

Przełącznik Easy Smart z podstawowymi funkcjami zarządzania siecią lokalną.

Producent: TP-Link

389,16 zł z VAT 316,39 zł netto

szt

Wspornik słupowy hakowy

8,12 zł z VAT 6,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,79 zł z VAT 15,28 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

11,32 zł z VAT 9,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator