WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

19,43 zł z VAT 15,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy boczny prawy (2 otwory)

17,53 zł z VAT 14,25 zł netto

szt

Uchwyt antenowy boczny lewy (2 otwory)

17,53 zł z VAT 14,25 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 1m

21,38 zł z VAT 17,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator