WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

18,57 zł z VAT 15,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

340,24 zł z VAT 276,62 zł netto

szt

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

124,48 zł z VAT 101,20 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-G (010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-G (010)

DOME FOSC-G jest mufą pionowa wyposażoną w 4 porty wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

245,14 zł z VAT 199,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,57 zł z VAT 15,10 zł netto

szt

Układ scalony FAN4803CP2

13,99 zł z VAT 11,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

27,07 zł z VAT 22,01 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator