WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

25,17 zł z VAT 20,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

33,21 zł z VAT 27,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

7,85 zł z VAT 6,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator