WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

16,06 zł z VAT 13,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

13,62 zł z VAT 11,07 zł netto

szt

Przecinarka płaszcza kabli T-T10

Przecinarka płaszcza kabli T-T10

Do płaszczy kabli światłowodowych o średnicy 10-25mm

287,82 zł z VAT 234,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

Tranzystor 2SK4115

11,14 zł z VAT 9,06 zł netto

szt

MikroTik quickMOUNT (QM)

MikroTik quickMOUNT (QM)

Uchwyt antenowy dla SXT, NetBox, BaseBox i innych

Producent: MikroTik

12,71 zł z VAT 10,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

26,00 zł z VAT 21,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

15,77 zł z VAT 12,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator