WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 16) nowe wyszukiwanie

Planet Kabel 0,5m do SGSW-24040 (CB-STX50)

WYPRZEDAŻ

9,84 zł z VAT 59,04 zł 8,00 zł netto

szt

Planet MC-RPS130

WYPRZEDAŻ

33,21 zł z VAT 135,30 zł 27,00 zł netto

szt

Planet MFB-FX

Planet MFB-FX

100Base-FX (1310nm), MM LC, 2km

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznik KVM Planet KVM-201

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

szt

Planet FSD-503

Planet FSD-503

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Planet

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Planet FSD-803

Planet FSD-803

Niezarządzany 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Planet

83,64 zł z VAT 68,00 zł netto

szt

Planet GSD-503

Planet GSD-503

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: Planet

88,93 zł z VAT 72,30 zł netto

szt

Planet MGB-SX

Planet MGB-SX

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: Planet

100,05 zł z VAT 81,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Planet FT-806B20

Planet FT-806B20

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Planet

166,69 zł z VAT 135,52 zł netto

szt

Planet FT-801

Planet FT-801

Konwerter Fast Ethernet ze złączem ST, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Planet

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

szt

Planet GSD-804P

Planet GSD-804P

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet z 4 portami PoE

Producent: Planet

327,71 zł z VAT 266,43 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Planet VC-201A

340,10 zł z VAT 276,50 zł netto

szt

Planet VC-231

371,46 zł z VAT 302,00 zł netto

szt

Planet ISW-621

Planet ISW-621

Niezarządzany 4-portowy switch Fast Ethernet z 2 złączami SC

Producent: Planet

421,12 zł z VAT 342,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Planet ICS-2105A

Planet ICS-2105A

Zarządzalny konwerter przemysłowy RS-232 / RS-422 / RS-485 na światłowód (gniazdo SFP)

Producent: Planet

447,29 zł z VAT 363,65 zł netto

szt

Planet GSW-2404SF

Planet GSW-2404SF

Inteligentny 24-portowy switch Gigabit Ethernet z 4 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK DEMO

Producent: Planet

Produkt archiwalny

szt