WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet ICS-2105A

Producent: Planet

450,86 zł z VAT 366,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zarządzalny konwerter przemysłowy RS-232 / RS-422 / RS-485 na światłowód MultiMode, SC do 2 km.

Seria inteligentnych konwerterów PLANET ICS-210x oferuje zamianę sygnału z portów RS-232 / RS-422 / RS-485 na sygnał przemysłowej sieci Fast Ethernet. Urządzenia posiadają złącza kablowe RJ-45 i światłowodowe SC z obsługą światłowodów Single-Mode lub Multi-Mode. Umożliwiają sprawne i niedrogie połączenia portów szeregowych z siecią Ethernet. ICS-210x to rozwiązanie dzięki któremu zaoszczędzisz czas i koszty, podłączysz urządzenia do sieci bez potrzeby ich przemieszczania.

ICS-210x posiada własny interfejs WWW dla zarządzania z poziomu przeglądarek internetowych. Jest również od razu gotowy do podłączenia do sieci TCP/IP. Inteligentny konwerter obsługuje tryb „Application” dla alarmów oraz „Serial” dla połączeń sieciowych. Dzięki temu administrator zaoszczędzi czas poświęcany na diagnozę i wykrywanie problemów sieciowych bez potrzeby inspekcji.

ICS-210x oferuje wysoki stopień zabezpieczeń przed polem elektromagnetycznym, zakłóceniami oraz przed skokami napięć. Urządzenia mogą pracować w zakresie temperatur od -10 stopni do 60 stopni Celsjusza, umożliwia to zastosowanie urządzeń praktycznie w każdych warunkach.

ICS-210x posiada metalową obudowę spełniającą normę IP-30 z opcją montażu na szynach DIN lub do ściany. Dodatkowo urządzenia posiadają zintegrowany system zasilania w zakresie od 12 do 48V DC. Dzięki temu mogą być zasilane z dwóch niezależnych źródeł stanowiąc tym samym stabilne i niezawodne rozwiązanie dla fabryk, warsztatów i innych miejsc o ciężkich warunkach pracy dla urządzeń sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • Konwertowanie sygnału z RS-232 oraz RS-422/485 na światłowód SingleMode/MultiMode (zależnie od użytej wkładki SFP)
  • Obsługa RS-232 z interfejsem DB9, 4-kablowego RS-422 lub 2-kablowego RS-485 z kostką montażową
  • Asynchroniczna transmisja z prędkością do 230400bps
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Gniazdo SFP
  • Standardowy interfejs TCP/IP oraz różne tryby pracy
  • Obsługa ARP, ICMP, TCP/IP, UDP, HTTP serwer, DHCP klient, Telnet serwer/klient
  • Wbudowany interfejs WWW dla połączeń zdalnych
  • Tryby pracy wybierane z poziomu przeglądarek internetowych
  • Tryb "Pair Connection" dla połączeń dwóch urządzeń szeregowych przez sieć
  • Oprogramowanie PLANET Smart Discovery automatycznie wyszukujące wszystkie konwertery w sieci
  • Aktualizacja oprogramowania przez przeglądarkę HTTP
  • Diagnoza sieci za pomocą diod
  • Przycisk reset na panelu przednim dla przywracania ustawień fabrycznych
  • Ochronna metalowa obudowa IP-30
  • Montaż do szyn DIN lub do ścian
  • Zasilanie z dwóch źródeł w zakresie 12 to 48V DC z funkcją ochrony polaryzacji i kostką montażową
  • Obsługa ochrony EFT 6000 VDC dla lini zasilania
  • Obsługa ochrony 6000 VDC Ethernet ESD
  • Temperatura pracy od -10 do 60 stopni Celsjusza

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,82 zł z VAT 17,74 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

126,80 zł z VAT 103,09 zł netto

szt

MikroTik LHGG LTE6 kit (RBLHGGR&R11e-LTE6)

NOWOŚĆ!

MikroTik LHGG LTE6 kit (RBLHGGR&R11e-LTE6)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE kat.6 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi i port Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

712,77 zł z VAT 579,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

USR-W630

NOWOŚĆ!

USR-W630

Przemysłowy media konwerter RS232/RS485 na WLAN/LAN w metalowej obudowie

Producent: USR IoT

418,15 zł z VAT 339,96 zł netto

szt

USR-DR404

NOWOŚĆ!

USR-DR404

Przemysłowy media konwerter RS485 na Ethernet i Wi-Fi w obudowie do montażu na szynie DIN

Producent: USR IoT

261,06 zł z VAT 212,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator