WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

22,56 zł z VAT 18,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

18,30 zł z VAT 14,88 zł netto

szt

Planet ICS-2105A

Planet ICS-2105A

Zarządzalny konwerter przemysłowy RS-232 / RS-422 / RS-485 na światłowód (gniazdo SFP)

Producent: Planet

466,32 zł z VAT 379,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

477,34 zł z VAT 388,08 zł netto

szt

USR-W630

NOWOŚĆ!

USR-W630

Przemysłowy media konwerter RS232/RS485 na WLAN/LAN w metalowej obudowie

Producent: USR IoT

432,49 zł z VAT 351,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 3m

27,20 zł z VAT 22,11 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m G657A2

26,03 zł z VAT 21,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator