WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

21,82 zł z VAT 17,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Uwaga sam splitter bez injectora

Producent: brak danych

7,48 zł z VAT 6,08 zł netto

szt

Planet ICS-2105A

Planet ICS-2105A

Zarządzalny konwerter przemysłowy RS-232 / RS-422 / RS-485 na światłowód (gniazdo SFP)

Producent: Planet

450,86 zł z VAT 366,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

USR-DR404

NOWOŚĆ!

USR-DR404

Przemysłowy media konwerter RS485 na Ethernet i Wi-Fi w obudowie do montażu na szynie DIN

Producent: USR IoT

261,06 zł z VAT 212,24 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

USR-W630

NOWOŚĆ!

USR-W630

Przemysłowy media konwerter RS232/RS485 na WLAN/LAN w metalowej obudowie

Producent: USR IoT

418,15 zł z VAT 339,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

9,89 zł z VAT 8,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,79 zł z VAT 7,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator