WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

26,20 zł z VAT 21,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,54 zł z VAT 16,70 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

79,47 zł z VAT 64,61 zł netto

szt

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w gigabitowy port Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac.

Producent: Ubiquiti Networks

362,85 zł z VAT 295,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

256,73 zł z VAT 208,72 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

Karta przeznaczona do wykorzystania w serwerach.
Intel 82599ES, PCI-E x8, Dual SFP+ 10Gb/s, Fiber NIC Server Adapter

Producent: LR-Link

936,03 zł z VAT 761,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0.5m

26,73 zł z VAT 21,73 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

12,45 zł z VAT 10,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator