WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

20,79 zł z VAT 16,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,14 zł z VAT 16,37 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

71,28 zł z VAT 57,95 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

107,81 zł z VAT 87,65 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

232,47 zł z VAT 189,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

Karta przeznaczona do wykorzystania w serwerach.
Intel 82599ES, PCI-E x8, Dual SFP+ 10Gb/s, Fiber NIC Server Adapter

Producent: LR-Link

936,03 zł z VAT 761,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 10m

34,40 zł z VAT 27,97 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

34,40 zł z VAT 27,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator