WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

22,41 zł z VAT 18,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

140,52 zł z VAT 114,24 zł netto

szt

Ubiquiti airMAX NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL, LOCO5AC)

Ubiquiti airMAX NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL, LOCO5AC)

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti

210,99 zł z VAT 171,54 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

64,48 zł z VAT 52,42 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+OUT (netFiber 9)

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+OUT (netFiber 9)

10-portowy switch zewnętrzny z 5x slotami SFP, 4x slotami SFP+, 1x portem Gigabit Ethernet (PoE-In)

Producent: MikroTik

951,11 zł z VAT 773,26 zł netto

szt

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w gigabitowy port Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac.

Producent: Ubiquiti

279,63 zł z VAT 227,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 3m

28,13 zł z VAT 22,87 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

10,64 zł z VAT 8,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator